Producent maszyn rolniczych
Strefa dealera

Kontakt

        ul.W.Witosa 21,11 ; 39-220 Pilzno 


           NIP 872 000 00 67   

 
      
 
 

          + 48 505 681 480

          + 48 505 681 485

          + 48 146 722 551

 

           akpil@akpil.pl

 
 
 
                                

   Bożena Anioł                    Paulina Anioł                   Paweł Anioł

           

bozena@akpil.pl                 paulina@akpil.pl               pawel@akpil.pl

 
 
 
 

          Kamil Krzemiński     Łukasz Brzeziański     Roman Kalush

           

       kamil@akpil.pl                  lukasz@akpil.pl                 roman@akpil.pl

 
 
 
 

 + 48 146 722 352

 

 

           

Adam Siedlęczka              Marek Anioł                  Waldemar Gawlik 

 

adam@akpil.pl               marek@akpil.pl                waldek@akpil.pl

 
 

              Żaneta Kurek              Natasza Anioł

 

             zaneta@akpil              natasza@akpil.pl

 
 
 

Damian Cieśla

 

+ 48 571 332 055

 

 zamowienia@akpil.pl

 
 
 
 
 
 
 

Mariusz Potyrała

 

  + 48 501 708 723

 

  mariusz@akpil.pl

 

 

 

Leszek Kapłon

 

  + 48 506 398 271

 

reklamacje@akpil.pl

 

Formularz zapytania

pola oznaczone (*) są wymagane

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji